ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Jaký typ sýra je Mini Babybel®

Mini Babybel® je poloměkký zrající sýr. Vyrábí se ze čtyř složek – mléko, jedlá sůl, mlékařské kultury, mikrobiální syřidlo.

Jaké máte dodavatele čerstvého mléka?

Mléko nakupujeme z farem, které jsou registrované a schválené podle evropské legislativy. Tedy splňují všechny požadavky na kvalitu, hygienu, výživu a péči o zvířata.

Mini Babybel® obsahuje 98 % mléka, co tvoří zbývající 2 %?

Kromě mléka obsahuje Mini Babybel® také jedlou sůl, mlékařské kultury a syřidlo (mikrobiální). 

Jak dlouho vydrží výrobek mimo lednici?

Deklarovaný čas pro skladování výrobku mimo chladničku je 10 dní do max 20°C. 

Obsahuje Mini Babybel® laktózu? 

Ve výrobku se laktóza  nachází i když je ve stopovém množství (obsahuje <0,01 g laktózy na 100g sýra), proto je Mini Babybel® vhodný i pro lidi s intolerancí na laktózu. 
Pozn.: Označení “bez laktózy” neplatí pro variantu Mini Babybel Mix Net 180 g.

Obsahuje Mini Babybel® lepek? 

Mini Babybel Original® je přírodní sýr (pozn. Mini Babybel Mix Net není přírodní sýr), obsahuje pouze mléko, jedlou sůl, mlékařské kultury a mikrobiální syřidlo. Sýr Mini Babybel Original® neobsahuje lepek, stejně jako všechny ostatní přírodní sýry.

Jak dlouho po datu spotřeby je sýr ještě dobrý?

Doporučujeme, abyste si naše výrobky vychutnali do data uvedeného na obalu.

Proč Mini Babybel® obsahuje sůl?

Sůl je důležitou součástí tradičního procesu výroby sýra. Pomáhá rozvíjet chuť a jako přírodní konzervant udržuje sýr bezpečný pro konzumaci.

Pokud jsi nenašel/nenašla odpověď na svůj dotaz, níže najdeš naše kontaktní informace včetně emailu, telefonního čísla a sociálních sítí.

KONTAKTUJ NÁS!

Zákaznický servis

V případě dotazů nebo stížností týkajících se našich výrobků kontaktuj náš zákaznický servis na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu: 
Tel. č. : +420 605 235 700 (otevřeno po-pá, 9-5 hod.)
E-mailová adresa: info-cz@groupe-bel.com

Sociální sítě

Pokud máš další dotazy, neváhej nás kontaktovat na Instagramu nebo Facebooku. Naše sociální sítě jsou monitorovány 7 dní v týdnu, včetně večerních hodin.